KADINLARDAN © 2023. TÜM HAKLARI SAKLIDIR.

Kadınlardan

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Astroloji
  4. »
  5. Koç Burcu Aşk Uyumu! En Uyumlu Burçlar Hangileri?

Koç Burcu Aşk Uyumu! En Uyumlu Burçlar Hangileri?

Kadınlardan Kadınlardan - - 10 dk okuma süresi
483 0

Koç burcu aşk uyumu, maksimum dört gözle beklenen astroloji mevzularından bir tanesidir. Kadınlar partnerlerinin, sevdiklerinin ya da eşlerinin burçlarına göre aralarındaki aşk uyumunu ölçmek isterler. Astroloji bilimine inanmayanlar için pek de ilgi cazibeli olmasa da, Astrolojinin enerjisini bilenler için ahenk olabildiğince ilgi cazibeli bir konudur. Peki, Astroloji dünyasına göre Koç ile en ahenkli burçlar hangileri? Koç burçlarının aşk uyumu nasıl?

Koç Burcu Aşk Uyumu (2022)

1. Koç ve Koç Burcu Aşk Uyumu

İki koçun bir araya gelmesi… Aynı burca haiz bu iki partnerin aralarındaki ilişki olabildiğince tutkulu geçecektir. Koç burcuna göre aşk, cinsellik, beraberlik hep ahenk içerisinde olmalıdır. Koç burcuna haiz kişiler karakter bakımından olabildiğince enerjiktirler, bu nedenden dolayı devamlı ev yaşamı yaşamak yerine gezmeyi, eğlenmeyi, keşfetmeyi daha hoş karşılayacaklardır.

İki koç burcunun yan yana gelmesi, karakterleri gereği çalışmayı sevdikleri için iş hayatları olabildiğince yoğun geçer. Koç burçları emek verip, çabalayıp bunun karşılığında istedikleri yaşamı yaşamaya heveslidir. İki koç burcunun beraber olması aşkın, cinsel beraberliğin ve tutkunun doruklarda yaşanacağı bir yaşamı da bununla beraber getirir. Fakat kavgalarda ve tartışmalarda dikkatli olunması çok önemlidir. Zira Koç burçları daima kendilerinin haklı bulunduğunu düşünen burçlardandır.

İlginizi Çekebilir;  Rüyada At Görmek Ne Demek, Ne Anlama Gelir?

2. Boğa ve Koç Burcu Aşk Uyumu

Boğaların sakin ve sabırlı yapısıyla Koç burcunun aceleci, yüksek enerjili yapısı bir araya geldiği vakit bu ilişkide dengeyi bulabilmek olabildiğince mühim hale gelir. Zira Koç burçları her şeyi yaşayabilecek, her an harekete hazır bir enerjiye sahiptir. Koç ve Boğa burcunun ahenkli bir ilişki yaşaması için kesinlikle her iki tarafın da birazcık kendinden ödün vermesi, birazcık değişmesi gerekir. Her iki burç da birbirinin enerjisine ayak uydurmayı başarmalıdır. İki burcun arasında geçecek aşk, hem tutkulu hem de duygusal olacaktır.

3. İkizler ve Koç Burcu Aşk Uyumu

Eğer Koç burcuysanız ve İkizler burcuna haiz bir partner bulduysanız, dünyalar sizin demektir! Zira İkizler de minimum Koç kadar enerjik bir yapıya sahiptir. İki burcun da zeka açısından anlaşması ve uyumluluğu yüksektir, vakit zaman yalnızca birbirlerine olan bakışlarıyla bile anlaşabilirler. Bu iki burcun birlikteliğinde büyük ihtimalle tek sorun, Koç burcunun İkizler burcunu fazla huzurlu görmesi olabilir.

Zira Koç burcu daha kararlı, daha emin adımlarla yaşamını sürdürürken İkizler burcu hedefler ve kararlar konusu ile ilgili birtakım durumlarda gayet fazla huzurlu davranabilmektedir. Bu durumda Koç burcunun partnerini bir şeylere ikna etmesi, harekete geçirmesi gerekebilecektir. Koç burcu duygusal ve tutkulu bir ilişki karakterine sahiptir, yalnız İkizler burcu aşkını zirvede yaşasa da Koç kadar anlatım etme ve belli etme konusu ile ilgili etkin olmayabilir.

4. Yengeç ve Koç Burcu Aşk Uyumu

Yengeç burçları, evlerine bağlı bir karakter yapısına sahiptir. Bu iki burcun bütünleşmesi zıt gruplara haiz oldukları için sakıncalı görünse de şayet ortada reel bir aşk var ise ahenkli bir çift olmayı başarırlar. Yengeç’in bağlılığı ve sevdiklerine gösterdiği ehemmiyet ile Koç’un güvenebileceği bir liman arayışı bir araya geldiği vakit aşkta harika bir ahenk ele geçirilmiş olunur.

İlginizi Çekebilir;  En Zeki Burç Sıralaması

5. Aslan ve Koç Burcu Aşk Uyumu

Aslan; yapısı ve karakteri gereği liderdir. Koç da aynı şekilde liderlik duyguları kabarık bir burçtur. Bu iki burcun bir aya gelmesi, şayet içlerinde reel bir aşk var ise olabildiğince tutkulu geçecektir. Aslan ve Koç burçları hem dobra, hem yürekli karaktere sahiptirler. Bazen bu kadar dobra ve yürekli olmaları kalp kırıcı bile olabilmektedir. İki burcun cinsellik ve ten uyumu birbirine yakışıyorsa cinsel birliktelikte en ateşli olacak beraberlik Aslan ve Koç burçları arasında geçebilecektir.

6. Başak ve Koç Burcu Aşk Uyumu

Başak burçları yapıları gereği son aşama sakin, sessizdir. Fakat Koç burçları yüksek enerjili, ateşli, yeri geldiği vakit esip gürleyen karaktere sahiptirler. Bu iki burcun enerjisi, bir araya geldiklerinde birbirleriyle çakışabilir. İki burç da emniyet duymak istedikleri için şayet aralarında emniyet dengesini kurabilirlerse, ahenkli bir aşk yaşamı yaşayabilirler.

7. Terazi ve Koç Burcu Aşk Uyumu

Terazinin ve Koç burcunun bir araya gelmesi… Dünyaların, dağların devrilmesine, okyanusların dalgalanmasına bile neden olabilir. Zira yapıları gereği Terazi ve Koç burçları birbirlerine karşı olabildiğince zıt burçlardır. Bu iki burcun her ne kadar zıt olsalar da şayet aralarında güven, reel bir aşk, bağlılık duyguları sağlamsa birbirlerini tamamlamaları mümkündür. Bu üç duygunun sağlam temellere oturması, aralarındaki aşk uyumunu sağlayacaktır.

8. Akrep ve Koç Burcu Aşk Uyumu

Akrep burçları kimi kişiler tarafınca önder ruhlu, kaba, sert ve soğukkanlı olarak görülür. Fakat Akreplerin en mühim gizli saklı özellikleri sevdiklerine karşı gösterdikleri ilgi, sevdikleri için çabalamak olabilir. Akrep ve Koç burçlarının bütünleşmesi evlilikleri süresince çok ateşli ve zevkli bir cinsel birlikteliği de bununla beraber getirecektir. Cinsellik daima bu iki burç için ön planda olacaktır. Olası kavgalarda ve tartışmalarda ise bu iki savaşçı ruha haiz burcun çakışması muhtemeldir. Bu nedenle kavgalara karşı dikkatli olunması gerekir.

İlginizi Çekebilir;  Alçalan Burç Hesaplama

9. Yay ve Koç Burcu Aşk Uyumu

Ateş grubunda olan bu iki burcun aralarındaki aşk uyumu olabildiğince yüksektir. Yay burçları da Koç burçları gibi boş durmayı, huzurlu davranmayı sevmezler. Sürekli kendilerine, sevdiklerine ve evlerine bir şeyler katmaya ehemmiyet verirler. Yay burçları yolculuk konusu ile ilgili olabildiğince tutkuludur. Koç burcunun da yüksek enerjisi devreye girdiğinde, Yay ile Koç’un arasındaki aşk uyumu son aşama kusursuz olur.

10. Oğlak ve Koç Burcu Aşk Uyumu

Bu iki burcun bir araya gelmesi, birbirlerini yönetmeye kalkmaları gibi yanlış hareketlere neden olabilir. Fakat ne Koç, ne de Oğlak partnerinin kendisini yönetmeye izin verecektir. İki burç arasında geçecek birliktelikte katiyen birbirlerine tasma takmalarına izin vermezler. İlişkinin en başta ahenk sağlamak zor olsa da aralarındaki birliktelikte aşk duygusu alevlenince harika bir ahenk yakalayabilirler.

11. Kova ve Koç Burcu Aşk Uyumu

Kova’nın zekasıyla, Koç burcunun harika enerjisi ve kusursuz mantığı… Kova ve Koç burcu arasında yaşanacak birliktelikte her iki taraf da birbirlerini buldukları için çok talihli sayılırlar. Her iki taraf da enerjili, çözüm odaklı, müşfik tavırlarıyla harika bir aşk uyumu yakalarlar. İlişkilerinde zeka, mantık ve emek ön planda olur.

12. Balık ve Koç Burcu Aşk Uyumu

Bu iki burcun birlikteliği meydana geldiği vakit birlikteliğin bir tarafında duygular, bir tarafında ise kendini ön plana çıkarma gayesi görülür. Bu nedenle ilk sırada ahenk soruşturma konusu ile ilgili güçlük çekilebilir. Balık burcu kavgalara ve tartışmalara karşı ılımlı yaklaşıp çözüm sunarken Koç burcu öfkeli ve agresif tavırlarıyla Balık’ın kalbini kırabilir. Balık burcunun hayal dünyası ile Koç burcunun reel dünyaya karşı bakış açısı birbiriyle ahenkli olmayabilir.

Koç burcunun öteki burçlarla aşk uyumlarını sizin için araştırdık ve listeledik. Eğer Astroloji tutkunuysanız ve okumayı seviyorsanız, en zeki burçları ele aldığımız şu makale da hoşunuza gidebilir; En Zeki Burç Sıralaması (2022)

İlgili Yazılar