KADINLARDAN © 2023. TÜM HAKLARI SAKLIDIR.

Kadınlardan

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Kadın
  4. »
  5. Kan Grubuna Göre Doğal Taşlar

Kan Grubuna Göre Doğal Taşlar

Kadınlardan Kadınlardan - - 3 dk okuma süresi
474 0

Kan grubuna göre tabii taşlar Konusu oldukça önemlidir. Neden diye soracak olursanız kan grupları her insan için değişkenlik yayınlayan bir dizi özelliklere sahiptir. Hatta kan grubu, bir insanoğlunun kişiliğini bile belirleyecek kadar mühim bir etkendir. Bu durumda tabii taş kullanması ile kan gruplarını da baz alacak olursak oldukça büyük bir sinerji oluşacağı asla şüphesizdir.

Kan Gruplarının Özellikleri

Kan gruplarının özellikleri aynı kan grubuna haiz olan insanların ortak bir paydada buluşmasına da yol açan oldukça mühim bir etken olarak karşımıza çıkar. Mesela bunu örnekler vererek açıklayacak olursak, kan grubu A olan kişiler için titiz ve kibar kişilerdir demek mümkündür. Enerjik ve yaratıcı kişiler genel hatlarıyla B grubu kana haiz olan kişilerdir. Dışa dönük, özgürlükçü ve yenilikçi kişiler de AB grubu kana haiz olanlar olarak bilinir. Kan grubu 0 olanlar ise sorumlulukların farkında olan, kolay zekâya sahip, önder ruhlu kimselerdir.

Kan Grubuna Göre Doğal Taşlar

A Kan Grubu İçin Hangi Doğal Taş?

A kan grubu için hangi tabii taş? Ya da kan grubun A ise hangi tabii taşı kullanmalıyım diye soranlar için zümrüt, opal taşı, akik, jasper, lapis lazuli, sodalit, nefrit ya da safir gibi mavi ya da yeşil renge haiz olan tabii taşlar tercih edilmesi gerekir. Kan gruplarına göre bu taşların renkleri de oldukça büyük bir tesir yaratır.

B Kan Grubu İçin Hangi Doğal Taş?

B kan grubu için hangi tabii taş kullanılmalıdır? Daha oldukça bu kan grubu için kırmızı, turuncu, mor ya da pembe renk tonlarında tabii taşlar tercih edilmelidir. Bunlar; sitrin, aventurin, hematit, ametist ya da akik taşı gibi tabii taşlar olabilir. B kan grubu için benlik özelliklerini göz önünde bulunduracak olursak sinir sistemini uyaran, hafızayı güçlendiren ve merak ve motive duygusunu tetikleyen tabii taşlar kullanılması etkili olacaktır.

İlginizi Çekebilir;  Spiral Taktıran Kadınların Yorumları

0 Kan Grubu İçin Hangi Doğal Taş?

0 Kan grubu için hangi tabii taş? Kehribar, akik, kaplan gözü ya da yakut kullanılması önerilir.

İlgili Yazılar