KADINLARDAN © 2023. TÜM HAKLARI SAKLIDIR.

Kadınlardan

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Cilt
  4. »
  5. Güzellik Merkezi Siyah Nokta Temizliği Fiyatları

Güzellik Merkezi Siyah Nokta Temizliği Fiyatları

Kadınlardan Kadınlardan - - 3 dk okuma süresi
505 0

Güzellik Merkezi Siyah Nokta Temizliği Fiyatları – Siyah nokta tedavisi genelde fazla yağlı ve pis ciltlerde meydana gelmiş olan tıkanık gözeneklerin içerisindeki siyah noktaların temizlenmesi ve yağ bezelerinin ortadan kaldırılması için uygulanmakta olan tedavi yöntemidir. Alın, burun üzeri ya da çenede yoğun olarak gerçekleştirilen siyah noktalar fena görüntüye niçin olmaları sebebiyle bilhassa hanımlar tarafınca bir an ilkin ortadan kaldırılmak istenmektedir.

Ancak cilt yüzeyi olabildiğince titiz bir yapıya haiz olduğundan genelde sıktığınızda ya da temizleyicilerle cildimizi fazla yıkadığınızda burada bulunan yağ dokuları devamlı olarak meydana çıkacak duruma gelmekte ve bu nedenden kaynaklı de ciltte iz kalmasına niçin olmaktadır.

Güzellik Merkezi Siyah Nokta Temizliği Fiyatları

Güzellik merkezi siyah nokta temizliği fiyatları gayet fazla siyah nokta sorunu yaşayan kişiler tarafınca sıklıkla merak edilmektedir. Çünkü siyah noktalar genişlemiş ve tıkanmış gözeneklerden kaynaklı meydana geldiği için gözeneklerin düzgüsel hale dönmesi yalnız uzman bir müdahale ile gerçekleşmektedir.

Siyah Nokta Tedavi Seçenekleri

Cilt yüzeyinde maksimum karşılaşılan problemlerden biri olan siyah noktalar genelde belli başlı tedavi şekilleri kullanılmadan ortadan kaldırılamayabilmektedir. Siyah nokta tedavi seçenekleri ise şu şekilde sıralanabilir;

  • Cilt bakımı
  • Fractional CO2 Lazer
  • Burun bantlaro
  • Dermabrasion

İlk olarak ciltteki genişlemiş gözeneklerin daraltılmasını temel alan bu yöntemler bunun yanı sıra siyah noktaların temizlenmesi, akne izlerinin tedavi edilmesi ve ciltteki yağ dokusunun ortadan kaldırılmasını da sağlamaktadırlar.

Güzellik Merkezi Siyah Nokta Temizliği Fiyatları

Lazerle Siyah Nokta Temizleme Fiyatları

Siyah nokta temizleme şekilleri içinde maksimum tercih edilen metot lazer olmaktadır. Böylece bu teknik vasıtası ile daha kalıcı sonuçlar elde etmek mümkündür. Genellikle sıklıkla kronikleşmiş siyah nokta ya da akne sorunu yaşayan kişiler lazerle siyah nokta temizleme prosedürü yaptırmaktadır.

İlginizi Çekebilir;  Sivilce İzleri İçin Krem Kullananlar

Bu prosedürü yaptıracak olan kişiler tarafınca maksimum dört gözle beklenen konulardan biri lazerle siyah nokta temizleme fiyatları olmaktadır. Özellikle tatbik yapan bölgelere göre değişik fiyatlandırmalara haiz olan bu teknik için temizleme prosedürünü yaptırmayı hedeflediğiniz güzellik merkezi ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Daha sonrasında merkezde cilt tipiniz ve problemleriniz ayrıntılı olarak incelenepi size net bir fiyat bilgilendirmesi yapılacaktır.

İlgili Yazılar