KADINLARDAN © 2023. TÜM HAKLARI SAKLIDIR.

Kadınlardan

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Kadın
  4. »
  5. Bebekler İçin Uyku Şurubu İsimleri

Bebekler İçin Uyku Şurubu İsimleri

Kadınlardan Kadınlardan - - 3 dk okuma süresi
387 0

Bebeklerin uykusuzluğu ebeveyenlere da negatif şekilde yansır. Eğer ki yavrunuz uykusuzluk sorunu yaşıyorsa o vakit bebekler için uyku şurubu kullanabilirsiniz. Bebekler için uyku şurubu isimleri sizin için araştırdık. Bu sayede bebeklerin uyku düzenine girmesi için hangi şurupları kullanmaları icap ettiğini öğreneceksiniz. Bebeklerin uyku uyumamasının altında yatan birtakım nedenleri olabiliyor. Genelde ateş gibi rahatsızlıklardan kaynaklı olarak bebeklerde uyku sorunları yaşanıyor. Bebeklerdeki hem rahatsızlığı hem de uyku sorununu çözüme kavuşturmak için uyku şurubu kullanmasını sağlayabilirsiniz. Bebekler için en iyi uyku şurubu hangisi diyorsanız Calpol diyebiliriz.

Gece Uyumayan Bebeğe Ne Verilir?

Bebeklerde geceleri uyuyamıyor ve ebeveynleri da uykusuz bırakmak zorunda kalıyor. Doğal olarak geceleri uyumayan bir bebek gündüzleri uyku uyuma alışkanlığı elde etmeye başlar. Fakat bir süreden sonrasında bu alışkanlık sürekli olmaya başlar. Bu vaziyet ise hem anne hem de babaları bir hayli bir zorlamaya niçin olacaktır. Bu sebeple problemin daha kolay yollarla kesinlikle çözüme kavuşturulması gerekir. Gece uyumayan bebeğe ne verilir diyenlerdenseniz doğru yerdesiniz. Eğer yavrunuz uyumuyor ve sizi de uykusuz bırakıyorsa o vakit gece uyumayan bir bebeğe şunlar verilmelidir:

Bebekler İçin Uyku Şurubu İsimleri

*Ilık bir banyo yaptırarak uyku uyuması sağlanabilir

*Papaya ya da badem hasım ile bedenine masaj yapmış olduğunuz vakit daha huzurlu bir halde uykuya geçmesini sağlayabilirsiniz

*Şarkı söylemek, kitap okumak geceleri uyku sorunu çeken bebeklerin daha basitçe uyku uyumaya başlamasına niçin olur

*Her ne kadar uyuması için elinden geleni yapmış ve bir türlü de bebeği uyutamamış olabilirsiniz. O vakit son olarak çare olarak yapılması ihtiyaç duyulan ise uyku şuruplarını içirmenizdir. Böylelikle uykusunun gelmesini sağlayabilirsiniz.

Bebekler İçin Uyku Damlası

Uykusunu alamayan bebekler oldukça fazla huysuz olabiliyor. Anne ve babaların gününün ne yazık ki zor şekilde geçmesine niçin oluyor. Bebek uyku sorunları için hususi olarak tasarlanan uyku damlası, anne babalar için son zamanda kurtarıcı olmayı başarıyor. Bebekler için uyku damlası kullandırarak daha da huzurlu şekilde bir uyku uyuması sağlanır. Bu sayede uykularında kesinti gibi sorunlarda yaşanmaz.

İlginizi Çekebilir;  Bir Erkek Bir Kadına Ne Zaman Bağlanır?

İlgili Yazılar