KADINLARDAN © 2023. TÜM HAKLARI SAKLIDIR.

Kadınlardan

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Astroloji
  4. »
  5. Aslan Burcunun En İyi Anlaştığı Burç

Aslan Burcunun En İyi Anlaştığı Burç

Kadınlardan Kadınlardan - - 3 dk okuma süresi
521 0

Aslan Burcunun En İyi Anlaştığı Burç – Burçlar ve astroloji günlük yaşantımızın eğer olmazsa olmazlarıdır. Burçlara inanmayan kişiler bile kesinlikle günlük burçlarının yorumlarını okumaktadırlar. Bu noktada genelde burçların insan hayatında ve bu insanların karakterlerin de belirleyici bir rol oynadığı bilinmektedir.

Özellikle burçların hangi burçları ile iyi anlaştığı arkadaş aleni ilişkilerinde ve çift ilişkilerde çok mühim bir etken olmaktadır. Böylece aslan burcuna haiz olan kişilerin ya da değişik burçlara haiz olup da yaşamını aslan burcu girmiş olan kişilerin merak etmiş olduğu konulardan biri aslan burcunun en iyi anlaştığı burç hangisi olduğudur.

Aslan Burcunun En İyi Anlaştığı Burç

Böylece aslan burcunun en iyi anlaştığı burç ikizler burcu olarak bilinmektedir. Bunun yanı sıra aslan burcunun anlaştığı burçlar ise şöyledir;

  • Yengeç
  • İkizler
  • Boğa
  • Koç

Erkek Aslan Burcunun Anlaştığı Burçlar

Burçlar ve burçların üstündeki karakterler genelde kişilerin cinsiyetlerine göre de farklılık gösterebileceği için burçları adam ya da hanım olarak ikiye ayırarak birtakım genellemeler yapılmaktadır. Böylece erkek aslan burcunun anlaştığı burçlar yay, koç ve ikizler burcu olarak bilinmektedir.

Aslan Burcunun Evlilikte Anlaştığı Burçlar

Anlaşmak arkadaş ilişkilerinde değişik olsa da bilhassa iki kişinin evliliği çok daha ayrıntı gerektiren bir mevzu olmaktadır. Bu nedenle burçlar genelde bir evlilik gerçekleştirecekleri vakit anlatabildikleriyle borçların yanı sıra evlilikte anlayabilecekleri burçları daha fazla tercih etmektedirler.

Çünkü düzgüsel arkadaşlık ilişkilerinin evlilik boyutuna ilerlemesi doğrultusunda iki kişinin aynı evi paylaşması ne yazık ki normalde gerçekleştirmiş oldukları arkadaşlık ile aynı olmamaktadır. Bu nedenle de evlilikte anlaşabilecek olan burçlar genelde birbirlerini daha fazla tercih etmektedirler.

Aslan Burcunun En İyi Anlaştığı Burç

Peki aslan burcunun evlilikte anlaştığı burçlar neler? inceleyecek olursak gene adam ya da hanım olarak ayırmak gerekmektedir. Aslan burcu kadınların genelde evlenmeyi tercih ettikleri burçlar genelde kıskançlık özelliği bulunmayan adam burçlar olmaktadır. Çünkü aslan burcu hanımları genelde ilgi cazibeli özelliklerini ön plana koyarak bulundukları ortamda dikkat çekmeye bayılırlar.

İlginizi Çekebilir;  Akrep Burcu Kadını Özellikleri Neler?

Özellikle aslan burcu kadınların evlilik gerçekleştireceği adamların en en uygun burçları ikizler ya da koç burcu olarak bilinmektedir. Neredeyse karakter olarak birbirleri ile benzerlik yayınlayan ikizler burcu ile aslan burcu birliktelikleri idealdir.

İlgili Yazılar