KADINLARDAN © 2023. TÜM HAKLARI SAKLIDIR.

Kadınlardan

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Astroloji
 4. »
 5. Akrep Burcu Kadını Özellikleri Neler?

Akrep Burcu Kadını Özellikleri Neler?

Kadınlardan Kadınlardan - - 6 dk okuma süresi
484 0

Akrep burcu kadını, burç ve astroloji dünyasında en ihtişamlı gruplar içinde yer alıyor. Akrep burcuna haiz kadınların benlik özellikleri, hayat tarzları ve kanaat yapıları öteki burçlara göre olabildiğince çarpıcı görünüyor. Akrep burcu hanımının maksimum alaka gören özellikleri içinde ise dobra olması, önder ruhlu bir yapıya haiz olması geliyor.

Akrep burcu hanımı özellikleri neler?

Astroloji dünyası bazı durumlarda o denli komplike bir hal alıyor ki, kişilerin haiz oldukları burçlar ile yakından uzaktan bir bağlantısı olmadığını görmek bile mevzubahis olabiliyor. Ancak burçların altında yatan anlamlar, aslında her kişinin gizli saklı de olsa benlik özelliklerini, yapılarını ya da kanaat tarzlarını anlatım edebilecek güce sahiptir. En çok araştırılan, maksimum alaka duyulan burçlardan biri ise akrep burcudur.

Akrep burcu hanımı ağırbaşlı, hiç kimseye basit kolay gülümsemeyen bir yapıda olarak bilinse de akrep burcuna haiz kişilerin mühim özelliklerinden biri harbiden sevdikleri, kıymet verdikleri kişiler için mücadeleci bir ruha haiz olmalarıdır. Akrep burcuna haiz kişiler, “Akrep burcu hanımı özellikleri neler?”, “Akrep burcu aşk uyumu nasıl?” gibi araştırmalar yapıyorlar. Peki, akrep burcu hanımı özellikleri nelerdir? Akrep burcu aşk uyumu nasıldır?

Akrep Burcu Kadını Özellikleri

Akrep burcunu bu kadar tanınmış kılan mükemmel sebeplerden biri, hiç kuşkusuz ki karakteristik özellikler açısından öteki burçlardan çok daha değişik bir yapıda olmalarıdır. Aşkta, cinsellikte ve hayat tarzında öteki burçlara göre çok değişik hareket eden akreplerin benlik özelliklerinin altında olabildiğince olağanüstü bir güç yatıyor. Akrep burcu hanımı ise, akrep erkeğine göre çok daha değişik bir yapıya sahiptir. Akrep burcu hanımı özellikleri şöyle sıralanabilir;

 • Akrep burcu kadını, hem akıllı hem de hırslıdır. Bu açıdan bakılmış olduğu vakit akrep burcu kadınlarının istediklerini koparabilecek bir güçte olması, planlarını zekice yapması ve elde etmek istedikleri şeyler için sonuna dek savaşabilecek olması ön plana çıkmaktadır.
 • Ne kadar sert olursa olsun pak kalpli ve alçak gönüllü bir yapıdadır. Akrep burcu hanımı özellikleri içinde maksimum ortaya çıkan özelliklerden bir tanesi de pak kalpli olmaları, bunun yanı sıra olabildiğince alçak gönüllü olmaları yer alır.
 • Akrep burcu hanımları ne kadar soğuk görünseler de samimiyeti severler. Samimiyetten, dürüstlükten taviz vermeden yaşamlarını sürdüren akrep burcu hanımları kendilerine dahi yalan söyleyemeyecek bir kişiliğe sahiptir. Samimiyet, dürüstlük ve yalanlardan uzak ilişkiler onlar için kıymetlidir.
İlginizi Çekebilir;  Alçalan Burç Hesaplama
 • Aile, akrep burcu hanımı için her şeydir. Ailelerine ve sevdiklerine kıymet veren, onlar için savaşım etmeyi göze alan akrep burcu hanımları sevgisinden katiyen kuşku ettirmez. Çok basit sevemese de sevilmiş olduğu zaman, sevilmiş olduğu insanoğlu için çoğu şeyi göze alabilecek ve ailesi için her şeyi yapabilecek bir yapıya sahiptir.
 • Çekiciliklerini ve dobra oluşunu yürüyüşlerinden bile belli ederler. Akrep burcu hanımları olabildiğince cazibeli ve dobra bir yapıya sahiptir. Hem fizyolojik olarak hem de psikolojik olarak karşı cinsi yürüyüşlerinden bile kendilerine çekmeyi başarırlar.

Akrep burcunun genel hatlarıyla benlik özellikleri bu şekildedir. Aynı zamanda akrep burcu aşk uyumu da dört gözle beklenen mevzular arasındadır. Astrolojinin, haiz olunan burca göre aşk ve cinsellik yakınlığını sıralamak olası olan bir durumdur. Peki, akrep burcu aşk uyumu nasıl? İşte, akrep burcu hanımı aşk uyumu!

Akrep Burcu Aşk Uyumu Nasıl?

Akrep burcu aşk uyumu, bilhassa akrep burcuna haiz kişiler tarafınca maksimum dört gözle beklenen konulardan bir tanesidir. Diğer burçlarla ve partnerleri ile aralarındaki uyumu ölçmek isteyen akrep burcu kadınları, kendilerine İdeal partner adayının burcunu merak ederler. Akrep burcuna hem aşk, hem cinsellik hem de beraberlik açısından bakıldığında İdeal burçlar şöyle sıralanabilir;

 • Aşk ve beraberlik açısından, akrep burcu aşk uyumu için İdeal burçlar şu şekildedir; Akrep, Boğa, Başak ve Kova.
 • Cinsel beraberlik açısından, akrep burcu aşk uyumu için İdeal burçlar şu şekildedir; Boğa, Akrep, Başak, Kova ve Aslan.

Akrep burcunun genel özellikleri ve aşk uyumu yukarıdaki gibidir. Bunun yanı sıra merak edenler Koç burcu aşk uyumu yazısına da şuradan göz atabilirler; Koç Burcu Aşk Uyumu Nasıl? Koç İle En Uyumlu Burçlar Neler? (2022)

İlginizi Çekebilir;  Rüyada At Görmek Ne Demek, Ne Anlama Gelir?

İlgili Yazılar